Кошик
102 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
+380
68
506-75-34
+380
73
109-08-67
інтернет-магазин сумок українських виробників
  • Рідна Сумка
  • Статті
  • “Чи повинен чоловік носити жіночу сумку?" та інші правила сучасного етикету, щодо сумок

“Чи повинен чоловік носити жіночу сумку?" та інші правила сучасного етикету, щодо сумок

“Чи повинен чоловік носити жіночу сумку?" та інші правила сучасного етикету, щодо сумок

22.05.16

Молода пара на променаді. Шевелюру високого та кремезного хлопця розвіює морський бриз, точаться балачки про все на світі, а з правої сторони він веде її – дівчину. Все чудово і гармонійно, але з лівої сторони є ще одна “вона”. На фоні хлопця маленька, безпомічна, наче Енн Дерроу в лапах Кінг-Конга. Здогадались, що річ йде про дамську сумочку?

Чи повинен чоловік носити жіночу сумку? 
З точки зору сучасного етикету, чоловік ніколи не носить жіночу сумку. Так як це вважається поганим тоном. Виняток – ситуація, коли у сумці окрім повсякденного жіночого набору ще купа габаритних та важких речей. Але в такому випадку, “дамською” її вже не назвеш. 

...З моря повіяло теплом, дівчина скидає пальто і хлопець несе ще й його. 
Як думаєте, цей знак має за мету догодити прекрасній супутниці? Етикет вважає інакше. Чоловік в компетенції донести верхній одяг жінки тільки до гардеробу або повісити його на вішак.

Давайте вже з’ясуємо до кінця які правила етикету діють по відношенню до сумки.

Запросивши подругу у ресторан, Ви помітили, що вона поставила клатч на коліна. Зробіть мінімальне зауваження, адже його можна покласти на стіл. Чи весь простір на колінах займає велика сумка? Повішайте на край стільця чи покладіть на землю! Теж саме стосується не тільки кафе, а й громадського транспорту.

Супермаркет. Каса. Розрахунок. “Вам пакет потрібен?”. Так, давайте. І поліетиленова авоська виконує одноразову місію транспортування продуктів до будинку, надалі відправляється в утиль.

Чи для походу до магазину у вас спеціальний пакет, який ви турботливо перете і вішаєте сушити разом з одягом? Загрубіла ментальність минулих років завуальована під “економію”, погодьтеся. Для переносу великої кількості речей використовують валізи, або сумки великого об’єму. За сучасними правилами етикету багаторазове використання одноразових пакетів недопустиме. З естетичної сторони це теж, як мінімум, негарно.

Не хочете зайвий раз забруднювати природу пластиковими відходами? Тоді для багаторазового використання краще купити так звану еко-торбу. Еко-сумка, на відміну від пластикового пакета, виготовлена з натуральних матеріалів і з нею ви можете ходити за покупками багато разів.