Кошик
102 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
+380
68
506-75-34
+380
73
109-08-67
інтернет-магазин сумок українських виробників

В чому різниця між дермантином, пресованою шкірою та екошкірою?

23.06.17

У виробництві жіночих сумок окрім натуральної шкіри використовують штучні замінники з високими технічними показниками. Застосування таких матеріалів значно здешевлює собівартість виробів, при цьому якість не погіршується.

Дермантин - (від грецького derma - шкіра, dermatinos шкіряний) - різновид штучної шкіри, для виробництва якого використовують нітроцелюлозу. На текстильну основу - тканину з однієї або двох сторін наносять покриття із нітроцелюлози. Такий матеріал широко використовувався для оббивки меблів, оздоблювальних матеріалів, шкіргалантереї до 60-х років, поки його не витіснили більш зносостійкі вдосконалені матеріали. Крім того нітроцелюлоза сама по собі легкозаймиста і швидко згоряє. На зміну дермантину приходять шкірзамінники на основі вінілу та поліаміду. На сьогоднішній день всі види штучної шкіри часто називають дермантином. 

Штучна шкіра має багато різновидів. Вона імітує шкіри тварин та рептилій, гладку шкіру, замшу, нубук, має декоративне тиснення і лакове покриття. Багато варіацій товщини та широку кольорову гаму. Володіє такими властивостями, як деформаційна та розривна витривалість, стійкість до стирання, механічних пошкоджень, дії вологи та побутової хімії. Вона не вигорає та витримує як високі так і низькі температури. Такі характеристики досягаються за рахунок використання особливих технологій та способів виробництва, а також використання спеціальних хімічних розчинів та покриттів. Ними на заключному етапі просочується та покривається матеріал.  

Важливими для штучних замінників також є гігієнічні характеристики, оскільки вони перебувають в безпосерндньому контакті з людиною. Якісні штучні замінники шкіри не повинні виділяти ніяких різких хімічних запахів, бути гігроскопічними. 

Екошкіра - високотехнологічний матеріал із поліуретану

Сучасні аналоги зовні не відрізняються від натуральної шкіри і по деяких параметрах перевершують її. Ще один штучний аналог натуральної шкіри це екошкіра. Існує помилкова думка, що екошкіра має натуральне походження. Це зовсім не так. Це високотехнологічний матеріал з відмінними властивостями, максимально наближеними до природнього аналога. Сировина для виробництва - поліуретан (ПУ). Екошкіра виготовляється за особливою технологією. На поверхні матеріалу утворюється безліч мікропор, завдяки чому така шкіра пропускає водяні пари та повітря, але не пропускає воду. Таким чином, відбувається природній процес дихання, що забезпечує високу гігроскопічність та екологічність матеріалу. Такий матеріал не накопичує неприємних запахів. Крім того, поліуретанова плівка досить зносостійка, не зношується і витримує великі морози. Сумка з екошкіри  просто суперпрактичний аксесуар.

Пресована шкіра - матеріал, який виготовляється із залишків натуральних шкір. Це відходи виробництва у вигляді обрізків, хромова стружка, пил, що залишаютья після обробки та розкрою натуральної шкіри. Вони змішуються з синтетичними волокнами (поліамід, поліетилен), що виступають зв’язуючим компонентом. Під дією температури вони розплавляються та переходять в рідкий клейкий стан. Для додаткового склеювання та зміцнення структури в суміш додають спеціальні термопластичні смоли. Тому пресована шкіра хоч і містить природній компонент, але все ж таки має штучне походження. Водостійкість та зносостійкість досягаються завдяки додаванню спеціальних хімічних компонентів.